Hipoteka bez tajemnic

Jak to działa?

Od wielu lat obsługujemy klientów z całej Polski pomagając uzyskać kredyt hipoteczny. Większość procesu jest prowadzona zdalnie. Jeśli jest taka potrzeba (niektóre banki wymagają podpisów złożonych w naszej obecności) to spotykamy się z klientami w każdej części Polski.

Ile to kosztuje?

Nie pobieramy żadnych opłat lub prowizji. Oczywiście nie pracujemy charytatywnie – to banki płacą nam za pomoc w obsłudze Klienta.​

Zdolność kredytowa

Pierwszym krokiem do uzyskania kredytu hipotecznego jest sprawdzenie zdolności kredytowej. Obliczymy bezpośrednio w systemach banków jaką kwotę kredytu możesz otrzymać.

Konsultacje online lub osobiście

Omówimy wszelkie aspekty związane z kredytami hipotecznymi oraz zakupem nieruchomości, odpowiemy na każde Twoje pytanie. Spotkania online zwykle przeprowadzamy przy użyciu platformy Google Meet.

Analiza transakcji i nieruchomości

Gdy wybierzesz nieruchomość podaj nam jej dane (np. numer KW, projekt umowy przedwstępnej). Sprawdzimy wszystko, tak, aby nie było niespodzianek przy uzyskaniu kredytu.

Analiza ofert banków

Sprawdzimy, gdzie otrzymasz kredyt hipoteczny najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Otrzymasz symulacje, aby sprawdzić warunki cenowe i wymagania poszczególnych banków.

Złożenie wniosków kredytowych

Pomożemy w przygotowaniu całej dokumentacji, wyślemy Ci wnioski do sprawdzenia, a następnie po potwierdzeniu z Tobą wszystkich warunków zarejestrujemy je w bankach.

Decyzja i umowa kredytowa

Odpowiemy na Twoje pytania dotyczące umowy lub ją omówimy razem z Tobą. Pomożemy w spełnieniu warunków do wypłaty kredytu. Później również będziemy do Twojej dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań.